KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15543128
nr 1554 3128
Else-Maj Johansson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Motiv med kust. Signerad, daterad 1972. Olja på duk, 47x56 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Else-Maj Johansson, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:55:14
1/8 21:54:16
7/8 20:49:20
Else-Maj Johansson
Läs mer om Else-Maj Johansson